Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
79
17.09.2008, 12:07
Orientuje się ktoś co jest w sytuacji gdy jestem w trakcie odbywania wyroku ( ograniczenie + prace w szpitalu )... Mogą mnie wziąść, a odbycie wyroku przesunąć na okres po wojsku? Troche by to było idiotyczne...
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr