|
Jadąc wczoraj z Ruczaju w kierunku centrum i potem na Czarnowiejską dalej do drogi na Olkusz jechałem 1,5h lol potem już 49 km przejechałem w minut 30 haha. DRAMAT! :/
ps
Pozdrawiam środkowym palcem cwaniaków jadących pasem dla mpk, wyprzedzających całą kolumnę, a następnie wciskających się na siłę z powrotem w korek bo np autobus stanął.
Ostatnio edytowane przez tomo : 17.09.2008 o godz. 11:52.
|