Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.09.2008, 09:49
http://www.krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/898553.html

Cytat:
Płynna jazda po mieście, mniejsze korki i mniej nerwów. Tak powinien działać system obszarowego sterowania ruchem. To nowoczesne rozwiązanie zacznie funkcjonować w Krakowie z początkiem października. Tyle, że swoim zasięgiem obejmie zaledwie trasę szybkiego tramwaju. Kierowcy pod Wawelem twierdzą na dodatek, że innowacja jeszcze bardziej zablokuje ulice.
Czyli będzie jeszcze gorzej
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując