|
Wracajac jeszcze do transmisji meczu z TT. Wczoraj sprawdzalem czy mam TVP Info na kablowce. Samego nie posiadam niestety ale wlaczylem TVP Krakow i to jest polaczone z TVP Info, tzn jest logo takie jakby TVP Info, tylko w nim zamiast to Info jest Krakow no i jak leca reklamy jakies to juz normalnie jest TVP Info. Wkoncu bede na tym mogl mecz ogladac czy mam se gdzies juz rezerwowac miejsce?
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|