Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisnia
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
2370
16.09.2008, 20:53
Devan
napisał(a):
Kiedy jest jakieś dłuższe wolne w szkole
Podbijam pytanie
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wisnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisnia
Znajdź inne posty napisane przez wisnia