|
Dodam jeszcze ul Kuźnicy Kołłątajowskiej w godzinach 8-10 ... zarówno w kierunku Al. 29 list. jak i Siewnej. Jak w jedna stronę sie kończy korek to w 2 sie zaczyna....
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman
http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related
|