And the winner is..... pan_premier!
Dzięki serdeczne za pojedynek, życzę powodzenia w finale
Dzięki za organizację turnieju, dzięki wszystkim przeciwnikom za dobrą grę
Chciałbym rozegrać spotkanie o 3 miejsce, skontaktuję się z przegranym z z drugiego finału. Pozdrawiam
Frekwencja na widowni: 2 osoby
