Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 16.09.2008, 19:23
And the winner is..... pan_premier!

Dzięki serdeczne za pojedynek, życzę powodzenia w finale

Dzięki za organizację turnieju, dzięki wszystkim przeciwnikom za dobrą grę

Chciałbym rozegrać spotkanie o 3 miejsce, skontaktuję się z przegranym z z drugiego finału. Pozdrawiam

Frekwencja na widowni: 2 osoby
Ostatnio edytowane przez michu-k : 16.09.2008 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując