Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 16.09.2008, 18:46
piter116 napisał(a):Wyświetl post
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.
http://allegro.pl/item423174763_kosz...osc_umbro.html
Więc musi byc w WŚ.
Odpowiedz cytując