|
Senior Member
Offline
|
#32

16.09.2008, 18:46
|
piter116 napisał(a): 
|
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.
|
http://allegro.pl/item423174763_kosz...osc_umbro.html
Więc musi byc w WŚ.
|
|