Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.09.2008, 18:28
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie gdy wiedzą, że nie będą mogli z niego zjechać i tym samym blokuję je całe na kolejną zmianę świateł.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy z prędkością światła pędzą 45km/h lewym pasem i żyją w świadomości, że "tak można". Otóż nie - lewy pas służy do WYPRZEDZANIA! Ta sytuacja z uwagi na nasze korki krakowskie, dość rzadka

Pozdrowienia dla wszystkich "busiarzy", którzy nie tylko przepisy ale i wszystkich innych kierowców mają głęboko w dupie. A żeby Wam kiedyś drogówka liczbę pasażerów sprawdziły..

Widzieliście, że od jakiegoś czasu na znakach informujących o "pasie dla autobusów MPK i TAXI" została dopisana policja Jakim ****a prawem? Co oni są niby? Mendy pieprzone! Jak jadą z kogutem to i tak są uprzywilejowani. Ale jak jadą "na patrol" to niby czemu oni mają mieć "swój" pas, a ja jadąc do PRAWDZIWEJ pracy muszę stać w kilometrowych korkach!?


A o korkach to mi się nie chce nawet pisać.. Tragedia...
Ostatnio edytowane przez QBAS : 16.09.2008 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując