Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.09.2008, 17:50
Dzisiaj z Placu Inwalidów na Kampus UJ na Ruczaju jechałem niecałe 40 minut w godzinach szczytu. Narazie tragedii w tej częsci Krakowa nie ma. Zobaczymy co bedzie od pazdziernika. 114 prawie puściutka była.
Odpowiedz cytując