szarkoz napisał(a):

|
Teraz się okaże czy Kasperczak to rzeczywiście świetny trener, czy jego sukcesy z Wisłą to była zasługa jedynie świetnego składu czy może myśli trenerskiej Henia.
|
Tez tak pomyslalem...
Swoja droga ciekawe tez ile tak dobry trener jak Heniu jest w stanie wycisnąć z umówmy sie-przecietnymi pilkarzami Gornika .
No i co Allianz jeszcze obiecał,cos sie wydaje ze napewno jakia kase na transfery bo Kasper napewno aspiracje ma spore ,celuje napewno wyzej niz srodek tabeli a zeby dzis walczyc o MP i rownac do Nas czy Lecha musza kupic paru dobrych pilkarzy.
W kazdym razie fajnie bedzie zowu gosicic Henia na naszym stadionie,ale to chyba doipiero na wiosne....