Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.09.2008, 16:45
To może pasyje do tematu - czy Piastowską to jakoś na dłużej zamykają czy tylko z okazji TDP? Bo dzis ukazał się moim oczom znak (narazie zasłonięty) "Ulica Piastowska zamknięta. Obrazd do AK" i strzałka w lewo - skrzyżowanie przy Parku Decjusza. Teraz już się stoi na NB, bo wszyscy omijaja korki, a jak zamkną Piastowską
Odpowiedz cytując