Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.09.2008, 16:24
Ja z niepokojem obserwuję, że coraz więcej kierowców przejeżdża na czerwonym świetle. I to nie są takie dramatyczne przejazdy, gdy w ostatniej chwili chcą przemknąć na żółtym. Mówię o takich gdzie centralnie tną na czerwonym nie patrząc na nic. ****a strach jeździć.

A co do korków to dramat. Nie da się przejechać przez miasto. I nie stoją tylko główne trasy. Poblokowane jest mnóstwo bocznych ulic, na których w życiu korków nie widziałem.
Nie wiem co się dzieje, ale strach pomyśleć jak to będzie wyglądać gdy wrócą wszyscy studenci.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując