Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 16.09.2008, 16:11
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakieś info czy DECATHLON przy plazie jest już na 100% otwarty
Jeszcze go nie otworzyli
Odpowiedz cytując