Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.09.2008, 16:02
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
a ja chcialem pozdrowić wszystkich cepów którzy pchają się na skrzyżowanie/rondo/wjazd/torowisko/pprzejazd dla MPK mimo iż widzą że nie mają szans pokonać obiektu zanim światło zmieni się na czerwone, widząc przed sobą bity korek po horyzont.

Chcialem też pozdrowić tych którzy jadą na czerwonym , nie mogąc sie domysleć że tym samym blokują możliwośc wlaczenia sie do ruchu tym którzy przypadkiem mają czelność mieć zielone przy wjeździe na glowna ulice.

Kto w tym kraju rozdaje prawa jazdy?
przy tym kto rozdaje prawo jazdy te chamy co wjezdzajaj na czerwonym blokuja itp sa aniolkami

a na naprawde ciezke chwile musza przezywac kierowcy na Nowohuckiej wielokrotnie korki przed mostem kolo selgrossu az do powstancow wlkp
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując