Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 16.09.2008, 15:41
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj post FraMata.Powoli.
Nie muszę go czytać powoli, żeby go zrozumieć, jeśli to chciałeś zasugerować. Wyobraź sobie, że można go rozumieć i kompletnie się z nim nie zgadzać.

I nie wiem, jak dołowanie własnego bramkarza miałoby nam* w czymkolwiek pomóc. Zacznie pewniej interweniować, bojąc się reakcji niezrównoważonych emocjonalnie jednostek na E?


Czego nie rozumiesz, albo nie chcesz przyjąć do wiadomości - kibic to nie to samo, co konsument. Kupiłeś bilet, poczułeś się oszukany, zachowałeś się jak burak - Twoje prawo, prawo konsumenta. Nie licz jednak na zrozumienie ze strony kibiców i nie wymagaj od nich poparcia dla swoich zachowań.

Sam zakup biletu nie czyni Cię kibicem.
__________________________________________________ __________________________________
*)"Nam", czyli kibicom. Rozumiem, że Tobie i Tobie podobnym pomaga to w rozładowaniu frustracji. Tym bardziej nie powinniście się dziwić, że normalny, zdrowy emocjonalnie człowiek nie bardzo chce się z Wami identyfikować...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2008 o godz. 15:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując