Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
77
16.09.2008, 14:46
obroniłem się w tym roku, dziś dostałem pisemko o stawienie się do WKU w celu powołania do czynnej służby wojskowej...
miał ktoś podobną sytuację
ew. co najlepiej zrobić żeby na ewentualne przeszkolenie nie iść?
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy