Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.09.2008, 14:46
obroniłem się w tym roku, dziś dostałem pisemko o stawienie się do WKU w celu powołania do czynnej służby wojskowej...
miał ktoś podobną sytuację
ew. co najlepiej zrobić żeby na ewentualne przeszkolenie nie iść?
Odpowiedz cytując