Koleżanki i Koledzy
O czym my tu do ch.uja dyskutujemy

?
Wali mnie to czy pokazał to do kogoś konkretnego, ja byłem na e3 i uznaję to za obrazę wszystkich kibiców.
Dostaje pieniądze i ma grać jak najlepiej, nie ma przebacz.
Wyobraźcie sobie sytuację, że pracując np w sklepie pokazujesz klientom "fucka" i co wszystko jest OK

Nie żartujmy...
PS. Zauważcie jeszcze, że każda interwencja bramkarza Wisły na naszym stadionie jest nagradzana brawami. Także nie wiem na jakiej podstawie wywnioskował, że akurat te oklaski były szydercze.