Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2008, 12:08
ostatnio po meczu autobusy MPK miały takie kurewskie opóźnienie, że mało mnie **** nie strzelił... na 501 czekałem 25 minut... ten co miał przyjechać o 19.20 był o 19.45...
Odpowiedz cytując