Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice
Offline
#
1717
16.09.2008, 11:32
Teraz się okaże czy Kasperczak to rzeczywiście świetny trener, czy jego sukcesy z Wisłą to była zasługa jedynie świetnego składu czy może myśli trenerskiej Henia.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
szarkoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szarkoz
Odwiedź stronę domową użytkownika szarkoz!
Znajdź inne posty napisane przez szarkoz