Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 16.09.2008, 10:32
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ przejmowanie punktów to nie jest zasada która obowiązuje w kazdej rundzie.
A tak w ogóle to wczoraj na meczu w przerwie grałem w konkursie TIGER'a polegającym na wykonywaniu rzutów karnych i wygrałem skuter !

komu, jak komu, ale Tobie za tą robote co tu odwalasz się ten skuter należy