Wit.Ek. napisał(a):

Ponieważ przejmowanie punktów to nie jest zasada która obowiązuje w kazdej rundzie.
A tak w ogóle to wczoraj na meczu w przerwie grałem w konkursie TIGER'a polegającym na wykonywaniu rzutów karnych i wygrałem skuter !
|
komu, jak komu, ale Tobie za tą robote co tu odwalasz się ten skuter należy
