podobno Kasperczak ma zapis w kontrakcie że jeżeli dostanie propozycję objęcia kadry narodowej to zarząd Górnika nie będzie robił przeszkód!!! Trochę to dla mnie dziwne bo przypuść my Górnikowi zacznie dobrze iść i nagle w połowie października PZPN zaproponuje mu posadę selekcjonera... Co to oznacza

kolejna zmiana trenera w Zabrzu

ale osobiście życzę Kasperczakowi jak najlepiej mam szacunek do gościa za to co robił z Wisłą i szkoda że tak zakończyła się ta współpraca...