|
Zastanawiając się jak nasi piłkarze zagrają po klęsce z Lechem przypomnijmy sobie jak oni zagrali po klęsce z Barceloną w pierwszym meczu III rundy LM. Najpierw wygrali z silną Polonią Warszawa 2:0, potem Z Bełchatowem 2:1 i następnie Z Barcą 1:0.
Wniosek z tego taki: psychicznie nasi kopacze nie są słabi. Porażka z Lechem nie ma żadnego skutku końcowego więc spodziewam się gryzienia trawy na White Park Lane.
|