Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3309
Stary 16.09.2008, 09:16
Zastanawiając się jak nasi piłkarze zagrają po klęsce z Lechem przypomnijmy sobie jak oni zagrali po klęsce z Barceloną w pierwszym meczu III rundy LM. Najpierw wygrali z silną Polonią Warszawa 2:0, potem Z Bełchatowem 2:1 i następnie Z Barcą 1:0.

Wniosek z tego taki: psychicznie nasi kopacze nie są słabi. Porażka z Lechem nie ma żadnego skutku końcowego więc spodziewam się gryzienia trawy na White Park Lane.
Odpowiedz cytując