Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.09.2008, 01:50
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.

Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie?
Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej
Pojechałbym w strone makro i tam probował skręcić albo w strone szpitala narutowicz albo dopiero na kolejnych swiatlach w lewo. A później albo przejazd kolejowy Łokietka i tam szybkie odbicie w uliczkę oboźną w prawo i wyjeżdzasz równolegle do łokietka w ulicę Wrocławską. Jedziesz lewo i kieruj sie na mazowiecka pozniej np sienkiewicza i jestes na kazimierza wielkiego. Ewentualnie prosta droga alejami jak jest z korkami to nie wiem.

Ja dziś z centrum na kliny dojechałem o 16 w 30 minut nie jest źle. Ludzie jezdza masakrycznie, kazdy sie wbija na skrzyzowanie czy ma miejsce czy nie a potem blokuje tych ktorzy z boku jada. Z tego sie korki robia. Tak samo jak na Karmelickiej np sa wyjazdy z bocznych uliczek a stanie matoł tak że ani sie n ie wyjedzie ani nie wjedzei, bo mu ubedzie jak jeden samochod z boku mu wskoczy...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując