Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.09.2008, 23:44
Poczekajcie do października... Studenci przyjadą, nie dość że liczba samochodów jeszcze się zwiększy, to do autobusu nie wsiądziecie... Hmm...

Ciekawa sprawa te problemy z komunikacją... Przecież mamy Metro w Krakowie... Na kazdym przystanku rozdają...
Odpowiedz cytując