Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2335
Stary 15.09.2008, 21:14
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanko związane z Iphone'm. Mam zamiar taki ściągnąc z USA i czy będzie on działał w Europie Czy trzeba będzie pójśc do jakiegoś serwisu żeby ustawienia zmienic I ile około może to kosztowac
Jeśli ktoś wie to proszę o info bo nie mam zielonego pojęcia na ten temat.
z nowego Iphone'a 3g jest problem z simlockiem z tego co wiem nie da sie go sciagnac na chwile obecna, z wczesniejszym była to kwestja rozblokowania, polskiego jezyka i simlocka jaki koszt nie powiem teraz ale jak coś to PW na jutro sie dowiem

pzdr
Odpowiedz cytując