Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
2335
15.09.2008, 21:14
Arkas
napisał(a):
Takie pytanko związane z Iphone'm. Mam zamiar taki ściągnąc z USA i czy będzie on działał w Europie
Czy trzeba będzie pójśc do jakiegoś serwisu żeby ustawienia zmienic
I ile około może to kosztowac
Jeśli ktoś wie to proszę o info bo nie mam zielonego pojęcia na ten temat.
z nowego Iphone'a 3g jest problem z simlockiem z tego co wiem nie da sie go sciagnac na chwile obecna, z wczesniejszym była to kwestja rozblokowania, polskiego jezyka i simlocka jaki koszt nie powiem teraz ale jak coś to PW na jutro sie dowiem
pzdr
Marcinklon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinklon
Znajdź inne posty napisane przez Marcinklon