Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.09.2008, 20:25
Robert...

Do pracy zawsze jeżdżę MPK. Ale dzisiaj miałem jechać za miasto. Jest 17, wychodzę z roboty i... ZMIANA PLANÓW. Teraz tym samochodem, którym miałem jechać 30km za Kraków (czyli papa MPK) jestem w centrum miasta w godzinach szczytu i... Mam wrócić do domu...

Dzięki Bogu jest TOK FM... Bo bym się zanudził i zapłakał...
Odpowiedz cytując