Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.09.2008, 20:19
polceam:
Choć przyznam że rano też może być w nich niezły ścisk, ludzie nie myślą i nie wsiądą do tańszego tramwaju tylko wolą sie polansować i wydać $ na dojechanie 6km do pracy. A przecież to co sie dzieje ostatnio na drogach to jest dramat. A aut wciąż przybywa...
Odpowiedz cytując