polceam:
Choć przyznam że rano też może być w nich niezły ścisk, ludzie nie myślą i nie wsiądą do tańszego tramwaju tylko wolą sie polansować i wydać $ na dojechanie 6km do pracy. A przecież to co sie dzieje ostatnio na drogach to jest dramat. A aut wciąż przybywa...