Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.09.2008, 20:04
Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.

Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie?
Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując