Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.
Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie?
Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej
