Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.09.2008, 19:55
Jaaaaaaaaaki temat...

Ja się dzisiaj wystałem jak c**j na filmie porno. Sorry, ale ja mam dość. Wymiękam jak wsiadam do auta. Na Rondzie Grunwaldzkim (tylko z nazwy jest to rondo), ludzie stają 3 autami na jednym pasie obok siebie i cofają (sic!), bo nie są w stanie zjechać z torowiska...

A stoi się wszędzie... Monte Cassino, Grota Roweckiego, Wrocławska, Kijowska, Czarnowiejska, Piastowska, Reymonta, Bieżanowska... NO K**** WSZĘDZIE SIĘ STOI... Spalanie na silniku 1,4? Chyba z kuźwa 14l/100km...
Odpowiedz cytując