Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 15.09.2008, 19:47
Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra.

Na razie mam aż 1 zgłoszenie więc czekamy do jutra do 22.

A teraz cały czas czekam na marcinarsenal'a aby rozegrać ostatni mecz w grupie.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując