Temat
:
[5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.
Offline
#
473
15.09.2008, 19:27
Wiadomy jest wynik zbiórki?
...
w
sercu moim
Wisła
i na dobre i na złe..
Wiślacka Kalwaria
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacka Kalwaria
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacka Kalwaria