Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
TKNW
Senior Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2008, 19:09
Może czas odnowić temat ...

Lista miejsc gdzie się stoi w korkach obecnie ... Wiem, że łatwiej napisać gdzie się nie stoi ale cóż zrobić....

- Nowohucka na całej długości w obie strony
- Saska - dojazd do Nowohuckiej
- Płaszowska - dojazd do Nowohuckiej
- Powstańców Wielkopolskich - w obie strony
- Stoczniowców (z Dąbia w kierunku Płaszowa)
- Aleja Pokoju w kierunku Dąbia
- Kamińskiego
- Konopnickiej - w obie strony
- Aleje - od Jubilata do Opolskiej - w obie strony
- Prądnicka od wiaduktów kolejowych do Kleparza
- Półłanki w kierunku przejazdów kolejowych na Bieżanowie
- Klasztorna, most Wandy i Rybitwy w Kierunku placu targowego.

co dalej
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman


http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related
Odpowiedz cytując