Tira.mi.su, istnieje opcja "edytuj". Poza tym, używaj zamiast przecinków kropek.
Mariusz Pawełek napisał(a):
|
Dla mnie prawdziwi kibice są na sektorze D.
|
i dla mnie. Ależ mnie denerwuje, jak przyjdzie taki ojczulek, zacznie wpieprzać obważanka i wyzywać wszystkich naszych zawodników...
Mam tylko nadzieję, że jednak ta porażka przyniesie nam korzyści: piłkarze zobaczą, że trzeba biegać, by mecz wygrać. Trener zobaczy, że nie wystarczy tylko bieganie, tylko dobra taktyka. Rada Nadorcza zobaczy, że żeby wykonać tę taktykę trzeba dobrych piłkarzy. Bogusław Cupiał da zielone światło na zimowe wzmocnienia, a Jacek Bednarz sprowadzi do nas kilku fajnych graczy
