Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 15.09.2008, 17:20
Tira.mi.su, istnieje opcja "edytuj". Poza tym, używaj zamiast przecinków kropek.

Mariusz Pawełek napisał(a):
Dla mnie prawdziwi kibice są na sektorze D.
i dla mnie. Ależ mnie denerwuje, jak przyjdzie taki ojczulek, zacznie wpieprzać obważanka i wyzywać wszystkich naszych zawodników...

Mam tylko nadzieję, że jednak ta porażka przyniesie nam korzyści: piłkarze zobaczą, że trzeba biegać, by mecz wygrać. Trener zobaczy, że nie wystarczy tylko bieganie, tylko dobra taktyka. Rada Nadorcza zobaczy, że żeby wykonać tę taktykę trzeba dobrych piłkarzy. Bogusław Cupiał da zielone światło na zimowe wzmocnienia, a Jacek Bednarz sprowadzi do nas kilku fajnych graczy
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując