Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
2326
15.09.2008, 16:17
pietras1234
napisał(a):
A co pisało nad i pod tą sektorówka, bo się doczytać nie mogę.
"Jest nas trzech, tylko jeden przyświeca nam cel: za kilka lat mieć u stóp cały świat!"
Slayer666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slayer666
Znajdź inne posty napisane przez Slayer666