tsw28 napisał(a):

|
Zgadzam się z wypowiedzią Mariusza,zauważcie że zawsze tak jest ,że jak ktoś ma świetny mecz to go chwalice w niebiosa ,a jak ma gorszy mecz to zaczynają się obelgi.Wg mnie niepoważne było zachowanie niektórych ,,kibiców'' z sektora E...
|
I tu dochodzimy do sedna. NIEKTÓRCYH. To że paru idiotów wyzywało Mariusza to nie znaczy że trzeba dzielić stadion na prawdziwych na D i tych co obrażają na E.
A, B - pikniki, D - prawdziwi kibice, E - chorągiewki. Zajebiście.
Przydało by się trochę lodu na rozgrzane dyńki.......wszystkim. Nam kibicom i Mariuszowi również.