Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 15.09.2008, 16:07
tsw28 napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z wypowiedzią Mariusza,zauważcie że zawsze tak jest ,że jak ktoś ma świetny mecz to go chwalice w niebiosa ,a jak ma gorszy mecz to zaczynają się obelgi.Wg mnie niepoważne było zachowanie niektórych ,,kibiców'' z sektora E...
I tu dochodzimy do sedna. NIEKTÓRCYH. To że paru idiotów wyzywało Mariusza to nie znaczy że trzeba dzielić stadion na prawdziwych na D i tych co obrażają na E.

A, B - pikniki, D - prawdziwi kibice, E - chorągiewki. Zajebiście.

Przydało by się trochę lodu na rozgrzane dyńki.......wszystkim. Nam kibicom i Mariuszowi również.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując