Temat
:
[5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
444
15.09.2008, 15:50
Maćko daj już spokój wszyscy wiemy już jaki jesteś fanatyk.. Nie tylko Ty taki jesteś..
A co do meczu.. Może to i dobrze że przegraliśmy teraz.. Może piłkarze naprawdę zaczną grać ambitnie i będą walczyć.. No ale to już od nich zależy..
4fan_player
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4fan_player
Znajdź inne posty napisane przez 4fan_player