Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2324
Stary 15.09.2008, 15:33
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
pytanie z gatunku niepełnych:

ostatnio widziałem gdzieś zwiastun japońskiego anime, który zapadł mi w pamięć, ale nie pamiętam tytułu: Japonia postanowiła wyjść z ONZ i zdecydowała się na pełną izolację kraju, po kilku latach izolację sami przerwali rozpętując III wojnę światową. W międzyczasie, jak to często bywa, zrobili sobie dużą, nowoczesną armię i zaskakują wszystkich poziomem technologicznym etc.

Ktoś wie jak to się nazywa (i może ma nawet doń jakieś linki)?
podobno to "Vexile".
Odpowiedz cytując