Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 15.09.2008, 15:12
Coach - Kurt C. 335-145

Dzięki za grę i powodzenia w dalszej grze, ja już odpadłem, ale z przyjemnością dopełnie Polskiej tradycji i po meczu otwarcia przegranym z Paulem
po meczu o wszystko przegranym z Coachem
zagram chętnie mecz o honor z maricinarsenalem.

Czekam na Priv do 22.

Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 15.09.2008 o godz. 15:15.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując