Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3983
Stary 15.09.2008, 15:10
Wnioski:
Przede wszystkim musimy kupić ofensywnego pomocnika i skrzydłowego.
Jeżeli ktoś chciałby kupić Łobodzińskiego np. za 700tys Euro to powininniśmy go sprzedać i kupić w to miejsce np. Mąkę do rywalizacji z Boguskim.
Podczas kontuzji Pi.Brożka na lewą obronę powinien być w 1 kolejności przesunięty Marek Zieńczuk. Diaz jest za wolny na tę pozycję. Nie ma pożaru na tę pozycję bo zakładam że przez większość część sezonu jednak Pi.Brożek będzie zdrowy, ale zastępca jak mówię moim zdaniem Zieńczuk ale żeby było to możliwe to musi przyjść skrzydłowy.

Optimum moim zdaniem naszej środkowej pomocy na następną rundę dwie rundy to:
Sobolewski Jirsak środkowy ofensywny pomocnik(ale nie Boguski- tego na skrzydło)
Odpowiedz cytując