[quote=Skawa Wadowice;603215]
Tira.Mi.Su Głownie chodzi mi o Pawełka i wogole o kopaczy i trenera. Tak nie powinni sie zachowywac kibice. Pozdro
Kibice się tak nie zachowują

. To jakieś przypadkowe frajerstwo zabłąkane na Reymonta. Tym bardziej Mariusz nie powinien reagować. Robić swoje. Nie zwojuje fuckiem całej trybuny, a spokojem na pewno.
Już sie nie czepiam, bo zrozumiałe, że jest tylko człowiekiem. Tak czy siak dla mnie zrobił błąd. A widać lepiej skupić się na tym epizodzie niż wspominać cały mecz

.
Żeby było jasne powtarzam: Pawełka bardzo lubię. A po akcji z kundelkiem, którego na boisku złapał to już wogóle jest moim idolem ;P.
Ale tu chodzi właśnie o to, że na meczu niektórzy ludzie nie krzyczą Jazda Jazda i Do Boju Wisełka tylko Pawełek ciota jesteś,,,,,, O tym chyba jest w temacie,,,,,