Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
2323
15.09.2008, 14:35
A co pisało nad i pod tą sektorówka, bo się doczytać nie mogę.
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
pietras1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietras1234
Znajdź inne posty napisane przez pietras1234