Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 15.09.2008, 13:55
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że dla Pawełka nie ma już przyszłości w Wiśle , zostało mu pół roku gry , później jeśli zostanie to tylko jako rezerwowy na jakiś czas.Panowie nie oszukujmy się , ten bramkarz to jeden z najgorszych bramkarzy w historii klubu, Oprócz tego że prezentuje mizerne umiejętności daje się sprowokować parunastu kibolom .... sorry ale temu Panu już dziękujemy .Osoby które go bronią , niech się zastanowią czy chcą przerabiać dalej jego niepewne chwyty ,złe ustawienia , zły wyjścia do piłek , które w wielu meczach uchodziły mu płazem .... bo tak naprawdę miał więcej szczęścia niż rozumu .... wczoraj limit szczęścia się wyczerpał .Zresztą po wczorajszym meczu Pan Cupiał, Bednarz i Skorża mogli się przekonać jakiego bramkarza mają. W końcu bardzo rzadko się zdarza by dziennikarze krzyczeli do dyrektora sportowego mistrza kraju !!!! : ,,TEN BRAMKARZ TO SKANDAL !!!! .
a co krzyczeli po meczu z Barceloną u siebie i wygranych pojedynkach w zeszłym roku?
Odpowiedz cytując