|
Nie chce mi się wierzyć, żeby BMW mogło zrezygnować z Kubicy. Ani jakikolwiek inny zespół na ich miejscu. Także bardziej jestem skłonny wierzyć że Robert przedłużył już kontrakt z BMW. A co do Alonso - ciekawe czy Niemcy mogliby zrezygnować z Heidfelda? Niby tak ale jednak...coś to mało prawdopodobne. Choć z drugiej strony mając możliwość posiadania duetu Alonso-Kubica kto wie. Niemniej trzeba pamiętać że Alonso to bardzo, bardzo wysoki kontrakt a i Kubica z pewnością dostał podwyżkę.Czy BMW będzie w stanie to pogodzić?
Sytuacja personalna w F1 jest naprawdę ciekawa, pomimo tego że dwa najmocniejsze zespoły mają już ustalone składy na przyszły sezon.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|