Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
2320
15.09.2008, 13:48
http://i28.tinypic.com/1498eo7.jpg
Potrzebuję zdjęcie tej oprawy w większej rozdzielczości (najlepiej 1024x768).
Z góry dzięki.
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin