Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 15.09.2008, 13:33
Wczorajszy mecz z Lechem trochę nam niestety przyćmił sukces Kubicy

Bardzo dobry wyścig, bolid rzeczywiście Robert miał ustawiony na bardziej suchy tor, co było widać po czasach. Na mokrym torze nie było go w pierwszej 8-emce w klasyfikacji czasów, a jak tor zaczął przesychać to zaraz znalazł się w ścisłej czołówce. Strategia BMW była idealna. Sporo było w tym hazardu, ale tak jest zawsze kiedy wyścig odbywa się w takich warunkach.

Kubica umacnia się na 3. pozycji w generalce, kto wie, może ją utrzyma do końca sezonu? Byłby to niesamowity sukces.

edit: swoją drogą, ciekawą informację przeczytałem w jednym z serwisów o F1. Twierdzą tam, że w paddocku na Monzy pojawiły się pogłoski, że Robert jest już potwierdzonym kierowcą na sezon 2009, natomiast sam Theissen, gotowy jest czekać na decyzję Alonso co do jego przejścia do BMW. Jak wiadomo, sam Alonso może bez żadnych problemów opuścić Renault po tym sezonie, a po tym, jak okazało się, że w Ferrari zmian personalnych nie będzie, Hiszpan ma niewielkie możliwości wyboru. Zmienić zespół może raczej tylko na BMW lub Hondę, a z tej dwójki, raczej pewne jest, że wybierze niemiecki zespół. Cóż, zobaczymy...
Ostatnio edytowane przez szarkoz : 15.09.2008 o godz. 13:39.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując