Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 15.09.2008, 12:23
No i niestety po przegranej z Lechem u siebie nie możemy gubić punktów w lidze ze słabszymi zespołami. Niestety gramy jeszcze w UEFA (puchary wychodzą nam bokiem przy małej kadrze) z TT i znając życie po tym meczu nasi piłkarze nie będą mieli sił i mogą zgubić punkty. Jednak może uda się wyszarpać choćby 1-0 w Białymstoku po meczu w Londynie. Mamy jeszcze jeden bardzo ciężki mecz w tej rundzie (Legia) gdzie możemy zgubić punkty. Wszystkie inne mecze zależą od Nas i dlatego jestem optymistą mimo żenującej porażki z Lechem. Wszak z tych silnych bądź bardzo niewygodnych mamy Polonie Warszawa, Lecha i Cracovie (wyjazd) za sobą. Ważne żeby zespół się podniósł a Skorża posadził wreszcie na ławie Łobodzińskiego i Cantoro! I jedziemy dalej
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując