Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3287
Stary 15.09.2008, 12:13
Co pocieszające, dwóch tak słabych meczy pod rząd nie zagramy. Więc pozostaje wierzyć w dobry wynik na WHL. Nie zmienia to faktu, że z Lechem porażka była zasłużona i może dała do myślenia radzie nadzorczej i Cupiałowi.
..
Odpowiedz cytując