JEśli się nie pomyliłem, to:
Grupa A
Nierozegrano:
FajQ-Elendil
Elendil-Precel
nikt nie wykazał inicjatywy, więc
ww mecze kończą się obustronnymi walkowerami 0:100 
awans:
1A- mcovalski
2A- Sensej
Grupa B
rozegrano wszystko, kontrowersyjnym rozstrzygnięciem awans:
1B- pan_premier
2B- Konrad.
Grupa C
Wobec
tego postu i braku reakcji latarnika pomimo obecności na forum,
Prezydentowa-latarnik 100-0
Awans
1C- michu-kozlowek
2C - F_A_B
Grupa D
czekamy dzis do wieczora na rozstrzygnięcie:
Coach- Kurt C.
marcinarsenal- Kurt C.
Awans:
1D- Paul89
2D- ?
czekamy równiez niecierpliwie na oficjalne tabele 