Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 15.09.2008, 10:35
JEśli się nie pomyliłem, to:
Grupa A
Nierozegrano:
FajQ-Elendil
Elendil-Precel

nikt nie wykazał inicjatywy, więc ww mecze kończą się obustronnymi walkowerami 0:100
awans:
1A- mcovalski
2A- Sensej


Grupa B
rozegrano wszystko, kontrowersyjnym rozstrzygnięciem awans:
1B- pan_premier
2B- Konrad.


Grupa C
Wobec tego postu i braku reakcji latarnika pomimo obecności na forum,
Prezydentowa-latarnik 100-0

Awans
1C- michu-kozlowek
2C - F_A_B




Grupa D
czekamy dzis do wieczora na rozstrzygnięcie:
Coach- Kurt C.
marcinarsenal- Kurt C.

Awans:
1D- Paul89
2D- ?


czekamy równiez niecierpliwie na oficjalne tabele
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując