Wyświetl pojedynczy post
miki2006
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.09.2008, 09:50
to rondo grzegórzeckie jest otwarte czy nie ?



od 15 miało być przejezdne a oficjalnie oddane 30 bo jakieś drobne roboty miały trwać tak samo było z rondem mogilskim
Odpowiedz cytując