Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
miki2006
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
69
15.09.2008, 09:50
to rondo grzegórzeckie jest otwarte czy nie ?
od 15 miało być przejezdne a oficjalnie oddane 30 bo jakieś drobne roboty miały trwać tak samo było z rondem mogilskim
miki2006
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miki2006
Znajdź inne posty napisane przez miki2006